Basında Biz

21 Mayıs Dünya Süt Gününüz Kutlu Olsun..

                                                                                                                                         Sütte kaliteyi bizimle yakalayın.

 

WhatsApp Image 2017-01-31 at 18.03.12

Türkiye-Çek Cumhuriyeti Tarım İş Formu Programı

Bentley-Merkim Gurup Şirketler Genel Müdürü Muhammet DEMİR katıldığı Tarım İş Fonu Programında Tarım Bakanımız Sayın Faruk ÇELİK ile birlikte ,Çek Cumhuriyeti Tarım Bakanı ve ülkesinde tarım sektöründe faaliyet gösteren iş insanları ile görüşmüşlerdir.
 
 
 
IMG_5389
 
Türkiye Cumhuriyeti’nin 26.Başbakanı olarak göreve başlayan  Ahmet DAVUTOĞLU na ,kendisi gibi Konya’lı olan hemşerisi Bentleymerkim Ltd.Şti  Genel Müdürü Muhammet DEMİR  yeni görevinde başarılar diledi.
 
4

21 Mayıs Dünya Süt Günü

Atatürk Orman Çiftliği'nde yapılan 21 Mayıs Dünya Süt Günü kutlamalarında; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi EKER’e Bentleymerkim Ltd.Şti Genel Müdürü Muhammet DeEMİR poşu ve kasket hediye ederek teşekkür etti.

 935474481433629952

Kaliteli Yem,Sağlıklı Süt

Çukurova Kalkınma Ajansı Destekli Kaliteli Yem, Sağlıklı Süt Proje için  Satınalma İhalasi sonucu Bentley Merkim Ltd.Şti. de kalmıştır. 10.10.2014 tarihinde Şirketimiz Genel Müdürü Muhammet DEMİR ile  Birlik Başkanı Yaşar KAHYA  ile ihale sözleşmesi imzalanmıştır.

foto 3

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR , Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi EKER ve Bentleymerkim Amerika Ortağı Gavin THOMPSON  ile birlikte.

EDİP UĞUR MİLLETVEKİLİ

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR ,Milletvekili Ahmet Edip UĞUR ile birlikte

HOLLANDA TOPLANTISI 1

Bentleymerkim Ltd.Şti Genel Müdürü Muhammet DEMİR, Tarım Bakanlığı Müsteşarı Nihat Paktil, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Celalettin Özden, Manisa Damızlık Birliği Başkanı Ahmet KIRLIOĞLU, Burdur Damızlık Birliği Başkanı Kamil ÖZCAN ile birlikte Hollanda Toplantısında.

DSCF1141

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR , Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi EKER ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi BAYRAKTAR ile.

_DSC0225

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR , Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi EKER ile birlikte  İzmir Süt Analiz Laboratuvarının açılışında.

DSCF4073

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR,Milletvekili İlhan YERLİKAYA ile birlikte Kültürel Etkinlik Kapsamında Yörük Şenlikleri Ziyaretin de.

KÜLTÜR BAKANI KÜRŞAT TÜZMEN

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR, Türkiye Gümrüklerden Sorumlu Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen ile birlikte.

 EGE TV

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR, Ege Tv nin davetlisi olarak katıldığı canlı yayında programda  sektörel konuları konuşurken.

DSCF1078

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR , Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi BAYRAKTAR ile.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bentleymerkim Genel Müdürü Muhammet DEMİR, İSTÖP Genel Başkanı Mehmet AYDOĞAN ile Almanya Bremen Kalkınma Ajansı Ziyaretinde.