Whitley DG250 İş İstasyonu

Üretici: Don Whitley

Ürün Kodu: DG250

Whitley DG250 Anaerobik İş İstasyonu, atmosferik oksijene maruz kalmadan, anaerobik numuneleri kolayca işlemeye, kültüre ve incelemeye ihtiyaç duyulduğunda kullanılır. Bu iş istasyonunun küçük bir alanı vardır, ancak cömert bir çalışma alanını korurken 270 x 90 mm Petri yemeklerini ağırlayabilir. Acil anaerobik inkübasyon için 400 plakayı tutacaktır. 

  • Karşılaştırılabilir büyüklükteki diğer birimlerden% 33 daha fazla kapasite sayesinde paranız için daha fazla alan elde edersiniz.
  • Kullanıcı portları iki mini-hava kilidi olarak hareket eder, bu sayede plakaları iş istasyonuna girme / çıkma ile aynı anda aktarabilirsiniz.
  • Tüm üst, kapsamlı temizlik ve toplu numune ve ekipmanların transferi için kaldırılabilir.
  • Kullanıcı bakımı gerektirmeyen yerleşik, tam otomatik nem kontrol sistemi.
  • Ayak şalteriyle çalıştırılan otomatik manşonlu gaz sistemi ile kullanılabilir, böylece doğru koşulları sağlayabilirsiniz ve gaz kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

DG250, bağlı olan doğru gazlarla mikroaerobik veya hipoksik oda olarak da çalışabilir. Bu kısa projeler veya küçük araştırma deneyleri için ideal olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.