Whitley A25 Anaerobik Kabin

Üretici: Don Whitley

Ürün Kodu: A25

Don Whitley Scientific şimdiye kadarki en kompakt iş istasyonlarından biri olan Whitley A25 İş İstasyonunu sunmaktan gurur duyuyor. A25, kolay ve verimli kullanım sağlamak ve en iyi anaerobik koşulların korunmasını garanti etmek için birçok benzersiz özellikle donatılmıştır. Sıkı kontrol edilen bir anaerobik ortamda numuneleri işlemek için yeterli alan bırakırken 200 Petri kabı kapasitesine sahiptir.

Bu iş istasyonu anında erişim portları ile donatılmıştır ve 20 x 90 mm Petri kapları veya 3 x 500 ml Duran şişeleri barındırabilen yerleşik, hızlı bir hava kilidine sahiptir. Hava kilidi, öğelerin iş istasyonu atmosferine 20 saniye içinde aktarılmasını sağlar ve kapılar kilitlenir, böylece aynı anda açılamaz.

Bir yandan yükleme mektup kutusu giriş sistemi de mevcuttur, bu da bireysel örnekleri iş istasyonuna hızlı bir şekilde tanıtmak için kolay bir yol sağlar. A25, kullanıcıya iş istasyonunu kontrol etmek ve çalıştırmak için sezgisel bir arayüz sağlayan bir dokunmatik ekran ile donatılmıştır.

 

  • - Daha önce bu büyüklükteki bir iş istasyonunda kullanılamayan Whitley İş İstasyonları, anaerobik atmosferin durumu ve katalizör işlevi hakkında otomatik erken uyarılar sağlayan tek iş istasyonlarıdır.
  • - Çok çeşitli seçenekler ile A25, kompakt bir anaerobik iş istasyonu gerektiren herhangi bir laboratuvarın ihtiyaçlarını karşılayabilir.
  • - Çok yönlü bir cihaz olan A25, ilgili önceden karıştırılmış gazın basitçe bağlanmasıyla mikroaerobik bir iş istasyonu olarak da kullanılabilir.