Whiyley A35 Anaerobik kabin

Üretici: Don Whitley

Ürün Kodu: A35

Whitley A35 İş İstasyonu, atmosferik oksijene maruz kalmadan numunelerin işlenmesi, inkübasyonu ve incelenmesi için mükemmel koşullar sağlar. Bu anaerobik hazne, gerekli koşulları oluşturmak için parametrelerin değiştirilebileceği sürdürülebilir bir ortamda örnekleri manipüle etme yeteneği sağlar. Bu iş istasyonu için uygulamalar klinik mikrobiyoloji, diş ve insan bağırsak mikrobiyomu üzerine araştırma içerir.

Standart A35, sabit bir cephede iki oval, manşonlu bağlantı noktasına sahiptir. Bu iş istasyonu, saniyeler içinde odaya giriş sağlayan ve ne eldiven ne de kılıf gerektirmeyen benzersiz anında erişim porthole sistemimizle de belirtilebilir. Ek seçenekler arasında HEPA filtreleme, entegre anaerobik koşullar ve veri indirme özelliğine sahip katalizör izleme sistemi bulunmaktadır.

Güvenli bir anaerobik ortamda numune manipülasyonu artık laboratuvar tezgahında aerobik olarak çalışmak kadar kolaydır.

  • - 600 x 90 mm'ye kadar Petri yemeklerini barındırır.
  • - Kullanım kolaylığı ve sıcaklık, nem ve hava kilidi döngüsü durumu gibi parametrelerin görsel olarak görüntülenmesi için renkli, dokunmatik ekranlı kontrol paneli.
  • - HEPA modeli ile, iş istasyonu içindeki atmosferik temizlik seviyeleri ISO 14644 Sınıf 3 gerekliliklerini aşar. Talep üzerine atmosferik temizlik kanıtı sağlanabilir.
  • - İş istasyonunda kullanılmak üzere toplu numunelerin ve daha büyük ekipmanın aktarılmasını tam olarak temizlemeyi ve aktarmayı kolaylaştırmak için çıkarılabilir bir cepheye sahiptir.
  • - Dahili hızlı hava kilidi, örneklerin iş istasyonu atmosferine mümkün olan en kısa sürede aktarılmasını sağlar.
  • - Dokunmatik ekrana uzaktan erişim için Ethernet özellikli.
  • - Zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlayan otomatik bir devreye alma döngüsü içerir.