WOW2

Üretici: Tru-Test

Ürün Kodu: WOW2

Tru-Test WOW2 Tartım Kantarı Göstergesi, verileri yorumlayabilen ve analiz edebilen üçüncü taraf yönetim yazılımlarıyla entegre edilmek üzere tasarlanmıştır.

EID etiketlerine karşı bireysel ağırlıkları düzenli olarak kaydetmek, önemli hayvan yönetimi kararlarınızı yedeklemek için ağırlıkları, eğilimleri ve değişiklikleri izlemenizi sağlar.

Kilo eğilimlerini belirlemek, hasta veya topal hayvanları erken teşhis etmenize, sütü uzatmak için yemi ayarlamanıza, arıtma atıklarını en aza indirmenize ve üreme başarısı için hayvanın durumunu izlemenize yardımcı olabilir.

Sağımhanenin çıkış yarışına entegre tartım, sürekli performans izleme için her sağımda ağırlıkların yakalandığı anlamına gelir. Üzerinden Tartım, hayvanları platformda durdurmadan tartmanızı sağlar.

EID uyumlu.
100 tartım seansına ve 30.000 hayvan kaydına kadar saklar.
Hayvan durmadan ağırlık yakalayın.
Otomatik sıfır işlevselliği. 
Su, toz ve darbeye dayanıklı IP67 kasa.

Daha sonra indirmek için verileri aktararak veya tartım ölçeğinde bilgi kaydederek üçüncü taraf yazılımlarla entegre edin.

 

ÖZELLİKLER

• İhtiyacınız olanı kaydedin: 100 tartım seansına ve 30.000 hayvan kaydına kadar saklama kapasitesi. Daha sonra indirmek için verileri aktararak veya tartım ölçeğinde bilgi kaydederek üçüncü taraf yazılımlarla entegre edin.

• Doğru ağırlık trendleri:  Her bir hayvanın işlenmiş günlük kayıtlarının haftalık ortalaması kullanıldığında, hayvan ağırlıklarının% 90'ı ±% 3 doğrulukla yakalanır. Üçüncü taraf yönetim yazılımı, zaman içinde istatistiksel olarak doğru ağırlık eğilimleri oluşturmak için yanlış yakalanan verileri filtrelemek için kullanılmalıdır.

• Otomatik sıfır : Platformda oluşan kir veya muck birikintileri otomatik olarak sıfırlanır.

• Sağlam yapı : Süt sağımhanesi ortamında veya büyükbaş hayvanların düzenli olarak tartıldığı yerlerde kullanım için idealdir. Dayanıklı, çift duvarlı kasa yapısına sahip su, darbeye ve toza dayanıklı IP67 kasa.

• Tak ve çalıştır yük hücresi bağlantısı: Tak ve çalıştır yük hücresi bağlantısı. Tru-Test serisindeki tüm yük sensörleri ile uyumludur, kalibrasyon gerekmez.

• Bluetooth® kablosuz arabirimi:   EID okuyucuya veya üçüncü taraf yönetim sistemine bağlanmak için Bluetooth kullanarak kabloları azaltın.

• Güç : Tipik genel tartım uygulamalarında tartım ölçeği göstergesi kalıcı olarak harici bir güç kaynağına bağlıdır. 15 saatlik dahili pil çalışma süresi.

• Bilgi aktarımı:   (Android *) mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan (Microsoft Windows *) bilgileri hızla aktarın.

 

TEKNIK ÖZELLIK

BOYUTLAR (GXYXD)
205 mm x 220 mm x 74 mm
AĞIRLIK
1,1 kg (2 lb)
ŞARJ SÜRESI
Normal koşullarda 8 saat
ÇALIŞMA SÜRESI
İki yük hücresi ile minimum 15 saat, arka ışık açıkken 9 saat sürekli kullanım. Otomatik kapanma = 15 dakika.
GÜÇ GEREKSINIMLERI
AC adaptör (ayarlı) veya pil, 11 ila 16 V dc timsah klipsi kullanarak
GIRIŞ KORUMASI
IP67. % 100 su ve toz geçirmez. 30 dakika boyunca 1 m'ye daldırılabilir
İLETIŞIM PORTLARI
EID okuyucu ve yönetim sistemi bağlantıları için 100 m'ye (300 ') kadar menzile ve 2 seri bağlantı noktasına (RS232) sahip Bluetooth® Sınıf 1 kablosuz arabirim üzerinden kablosuz iletişim ile birlikte gelir.